| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: powyżej 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Seat Ateca SUV I FL 1.5 TSI (110kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Po niektórych komentarzach obawiałem się, jak będą sobie radzić na mokrej powierzchni. Okazało się, że nie było czego, radzą sobie bardzo dobrze jak na opony zimowe. Rewelacyjna przyczepność praktycznie w każdych warunkach (nie testowałem na oblodzonej drodze). Ku mojemu zaskoczeniu bardzo dobrze spisują się w dość ekstremalnych warunkach: tam gdzie inni jechali 50km/h, ja bez utraty trakcji mogłem jechać o 20-30 km/h więcej, nawet na błocie pośniegowym dawały radę wyśmienicie. Przy normalnych warunkach i większych prędkościach (powyżej 130 km/h) na zakrętach nie czułem dyskomfortu związanego z utratą przyczepności. Mimo, że nie są tanie wybrałbym je drugi raz.