Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Zimówki Pirelli są lepsze niż letnie innej firmy latem... polecam !
Opinia użytkownika: Opony świetnie sprawdzają się w każdych warunkach.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Wszystko OK.
Opinia użytkownika: Ciche.
Opinia użytkownika: Nie czuję się ekspertem, ale gdy opony nie zawodzą to jestem zadowolony!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona.
Opinia użytkownika: Opony są najlepsze jakie mialam! Poza tym sklep też w porządku! Polecam!
Opinia użytkownika: Po kilku miesiącach zimowej eksploatacji i śnieżnych warunkach jestem w pełni z nich zadowolony. Opony są ciche i dobrze trzymają się w warunkach dużych opadów deszczu i śniegu.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne oponki, ciche, auto dobrze się prowadzi.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone