Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony rewelacyjne, na śniegu radzą sobie rewelacyjne a na asfalcie ciche i czuć, że porządnie trzymają się drogi. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność, rewelacyjnie sprawdziły się w górach przy dużych opadach śniegu.
Opinia użytkownika: Nawet na wyłączonej trakcji nie były oponki chętne do ślizgania. Pięknie się wgryzają i ciągną.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony, jakie dotąd miałem, a jeżdżę różnymi autami od ponad 20 lat i mnóstwo razy kupowałem opony.
Opinia użytkownika: Jeżdżę dosyć szybko i dynamicznie, opony mnie nie zawiodły na żadnej nawierzchni. Polecam te opony każdemu. Miałem już kilka opon zimowych różnych producentów i te naprawdę polecam.
Opinia użytkownika: Trzymają się drogi jak złe, polecam.
Opinia użytkownika: Wasze opony są niezastąpione w każdych warunkach pogodowych.
Opinia użytkownika: Po raz pierwszy zainwestowałem w opony zimowe z wyższej półki. Miałem pewne wątpliwości, że nie będą warte swojej ceny, ale po pierwszej jeździe w trudnych, zimowych warunkach wszystkie obawy zostały rozwiane. Pewność prowadzenia i przyczepność jest wyraźnie odczuwalna. Trzeba się postarać, aby wyprowadzić samochód z tymi oponami z zaplanowanego toru jazdy. Podobnie jest podczas ruszania w pełnym śniegu. Polecam. W końcu to inwestycja w swoje bezpieczeństwo i komfort podróżowania.
Opinia użytkownika: Doskonała opona, bez najmniejszych problemów na śniegu czy błocie pośniegowym.
Opinia użytkownika: Tak jak być powinno:)
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone