Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony super - polecam.
Opinia użytkownika: Najlepsza zimowa opona, na jakiej jeździłem. Na śniegu trzyma rewelacyjnie i daję świetna kontrolę nad samochodem.
Opinia użytkownika: Jazda na fabrycznych, uniwersalnych była jakąś wielką porażką. Nabyte nowe opony zmieniły całkowicie wszystkie odczucia. Nie ma stresu, planowania drogi hamowanie i poślizgu. Wreszcie jeździ się tak, jak powinno. Polecam te opony (podpowiedział to samo "mój" wulkanizator) z pełną świadomością.
Opinia użytkownika: Opona bardzo dobra.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Użytkuje je w aucie elektrycznym i nie widzę spadku zasięgu w porównaniu z oponami letnimi. Wybrałem opony tej marki ze względu na największą nośność, co przy aucie elektrycznym ma ogromne znaczenie. Świetnie sprawdzają się w warunkach zimowych - nigdy negatywnie nie zaskoczyły. Polecam każdemu.
Opinia użytkownika: Święta jakość do ceny!
Opinia użytkownika: Wszystko super
Opinia użytkownika: Polecam, opony bardzo dobrze sprawują się w różnych warunkach pogodowych oraz na różnych nawierzchniach.
Opinia użytkownika: Duży komfort jazdy, opony są ciche i sprawiają dobre wrażenie podczas jazdy. Świetnie trzymają się śliskiej nawierzchini i sprawdzają się w jeździe po śniegu.
Opinia użytkownika: Super opony.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone