Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jest ok
Opinia użytkownika: Rewelacyjne na świeżym kopnym śniegu i na błocie pośniegowym. Ciche przy prędkościach autostradowych
Opinia użytkownika: Opony warte zakupu.
Opinia użytkownika: Wcześniej jeździłem na koreańskich dopiero teraz wiem, że mam dobre opony. 100% większy komfort.
Opinia użytkownika: Opony świetne, ciche, dobrze trzymają
Opinia użytkownika: Bardzo dobra jakość za rozsądną cenę. Polecam.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony zimowe jakie kiedykolwiek miałem. Polecam na każde zimowe warunki !!!
Opinia użytkownika: Cisza, spokój o przyczepność.
Opinia użytkownika: Dobra opona, spełnia zadanie przy mocnym silniku
Opinia użytkownika: Super
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone