Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem pozytywnie zaskoczony. Świetne właściwości jezdne na śniegu. Opona trochę głośna.
Opinia użytkownika: Perfekt!
Opinia użytkownika: Żadna górka mi niestraszna, świetnie sobie radzą w śniegu.
Opinia użytkownika: Najlepsze jakie miałem.
Opinia użytkownika: Najlepsze opony.
Opinia użytkownika: Świetne opony, najwyższa półka.
Opinia użytkownika: Oponki są rewelacyjne!
Opinia użytkownika: Super, ciche i komfortowe.
Opinia użytkownika: Jazda na takich oponach to czysta przyjemność. Lubię podróżować bezpiecznie, ale czasem troszkę mnie ponosi fantazja, a pęd powietrza popycha do przodu. Wtedy moja Kijanka rewelacyjnie trzyma się drogi. Deszcz i śnieg nie wpływają na komfort jazdy - jest super. Pozdrawiam.
Opinia użytkownika: Naprawdę świetna opona, a miałem już do czynienia z wieloma.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone