Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z Pirelli scorpion winter i z przekonaniem polecam.
Opinia użytkownika: Opony się świetnie trzymają, prawdziwy komfort na śliskiej nawierzchni (śnieg świeży i ubity). Są znacznie cichsze niż poprzednie zimówki. Zdecydowanie polecam.
Opinia użytkownika: Pierwszy sezon użytkowania, ale mogę podzielić się wrażeniami. Opona bardzo dobrze radzi sobie w mokrych i chłodnych warunkach. Dobrze trzyma, dobrze odprowadza wodę i błoto. Minus to niestety poziom szumu podczas jazdy - jest znaczny i przy dłuższych podróżach może być nieprzyjemny. Prowadzi się ok.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam każdemu markę Pirelli. Jakość nie ma sobie równych.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam, super oponki choć cena niemała :-)
Opinia użytkownika: Naprawdę polecam te opony.
Opinia użytkownika: Bardzo fajna opona, jedynie przy rekomendacji BMW spodziewałem się mniejszych ciężarków przy wyważaniu .
Opinia użytkownika: Super opona , super firma , super obsługa przy zakupie . Polecam
Opinia użytkownika: Etykieta opony w zakresie głośności (hałasu) nie pokrywa się totalnie z rzeczywistością. Opona bardzo głośna! Należało napisać że produkowana w: "Rumunia". Letniej, którą dostałem przy zakupie samochodu, prawie nie słychać, a ma gorszy indeks głośności.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone