Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Świetne opony.
Opinia użytkownika: Warte ceny.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony. Przy ostatnich śnieżycach dały radę. Polecam.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Cicha i trzyma na mokrym jak przyklejona
Opinia użytkownika: Bardzo dobry wybór z mojej strony!
Opinia użytkownika: Dobra opona, homologacja do BMW.
Opinia użytkownika: Cichutkie, dobrze trzymają się drogi. Polecam.
Opinia użytkownika: Dobrze sie trzymaja na każdej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Super!
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone