Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre. Używam tej marki do jazdy letniej i zimowej. Jestem bardzo zadowolony. Super
Opinia użytkownika: Super jakość, dobry cena. Polecam!
Opinia użytkownika: Z niezbyt wielkim przekonaniem dokonałem zakupu tych opon. Okazało się, że zupełnie bezpodstawnie. Auto trzyma się doskonale jezdni w każdych warunkach zimowych, jakie panują na jezdni. Kierowca może pewnie się przemieszczać, zapominając o stresie związanym z jazdą. Godne polecenia.
Opinia użytkownika: Doskonała opona.
Opinia użytkownika: Skoda Kodiaq 190 KM TDI DSG 4x4 nie widzę różnicy pomiędzy letnimi oponami Pirelli Scorpion. Polecam.
Opinia użytkownika: Nie jest tanio, ale spełnia oczekiwania.
Opinia użytkownika: Opony spełniają swoją funkcję rewelacyjnie. Zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Przy większej prędkości troszkę je słychać, ale ogólnie są ciche.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo usatysfakcjonowany, polecam!!!
Opinia użytkownika: Jak to Pirelli... ok!
Opinia użytkownika: Ciche, komfortowe, świetna trakcja.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone