Ocena łączna:
Opinia użytkownika: OK
Opinia użytkownika: Opony są nie złe - trochę głośne w szczególności przy wyższych prędkościach - nie polecam do aut typu kombi na tyle po sezonie następuje ząbkowanie i nic nie pomaga przekładanie na przód - wówczas głośność staje się nie do zniesienia. Idealne do aut typu sedan i do szybkiej jazdy.
Opinia użytkownika: Co do tych opon Pirelli P 6000, uwazam za calkiem dobre, wszyscy pisza ze slabe na mokrym, a czy nie przyszlo nikomu do glowy ze to polska nawierzchnia asfaltowa jest do dupy. Ja mieszkam w UK , drogi sa tutaj o 1000% lepsze niż w Polsce i zachowanie tej opony jest b.dobre. Co do halasu to w UK chyba wszystkie opony sa glosne taki rodzaj nawierzchni. Reszta opiniodawcow jest chyba przewrazliwiona
Opinia użytkownika:
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone