Ocena łączna:
Opinia użytkownika: potraciłem pieszego na tych oponach (nówki sztuki) dlatego ze za bardzo zawierzyłem w klase tej opony. wg mnie opona tylko do ABSu, zablokowanie kół na mokrym strasznie wydłuza droge chamowania co jest bardzo zdradliwe !!!
Opinia użytkownika: Super oponki!! na razie nei przejechalem na nich wiele, ale juz widze ze jest super!! bez sesnu jest wystawianie tym oponom ocen na sniegu i lodzie!! to sa opony typowo letnie wiec taka ocena nei ma sensu... oponki szczeze polecam
Opinia użytkownika: Oponki super na suchej ale rowniez na mokrej nawierzchni (kiedy mialy przyzwoity bieznik, to zero aquaplanningu przy 100km/h). gdyby nie uszkodzona konstrukcja, przejechalbym na nich jeszcze z 10tys km. Trzy pelne sezony, w tym dwa wyjazdy na sylwestra do Zakopanego (bez lancuchow sie nie obeszlo;) ). Siostra Lanosem na identycznych zrobila 50tys km, ale inny styl jazdy i zla geometria spowodowaly szybsze zuzycie. Polecam jak najbardziej...
Opinia użytkownika: Calkiem niezle opony. Po Debicach jestem zachwycony!!
Opinia użytkownika: Na śniegu i lodzie daję po 6 bo to nieporozumienie ocenianie letniej opony w takich warunkach ( może serwis strony pomyśli o tym kiedyś ) Oponki rewelacja co prawda mały przebieg bo dopiero kupiłem i parametr ścieralności też daję na wyczucie ale na wodzie super - bez abs-u są jak przyklejone do asfaltu, na sucho też bardzo dobre. Gorąco polecam te opony ( poprzednio miałem continentale to nie ma porównania, P6000 jest 100 razy lepsza )
Opinia użytkownika: Jeżdzę na nich jakieś nie całe dwa lata. Na suchym lepszych nie znam, na mokrym, wbrew obawom, trzymają świetnie. Odrobinę za szybko się ścierają, ale pozostałe zalety kompensują ten mały dyskomfort.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie POLECAM.
Opinia użytkownika: Opony użytkuję 7 lat. Kupiłem je wraz z pojazdem (nowym). Są to opony typowo letnie (z bardzo twardą gumą). Nigdy mnie nie zawiodły. Jedyny problem (zresztą baaardzo uciążliwy) to ich głośność.Po 7 latach mówię dość i przechodzę na DUNLOPA.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Dobra opona
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone