gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Pirelli P6000 - Strona 22

Ocena łączna opon Pirelli P6000

Ocena łączna:

3,95 (ilość opinii: 224)
111100
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,50
poziom hałasu 3,30
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 4,50
mokra nawierzchnia 3,35
jazda po śniegu i lodzie 2,00
jazda w błocie pośniegowym 1,85
opory toczenia 3,75
ścieralność 3,55
awaryjność -
Kup opony Pirelli P6000

Opinie użytkowników opon Pirelli P6000

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
slodziuch:2,00110000

Opinia użytkownika: Tragedia!!! Na suchym piszczy na każdym zakręcie, na mokrym ślizga sie jak na lodzie przy przyspieszaniu i hamowaniu ABS głupieje, o kałużach i koleinach wypełnionych wodą nie wspomnę , na pasach , znakach poziomych jak na platformie poslizgowej. Guma zniszczona=ząbkowanie, trudna do wyważenia (co kilka tyś wyważanie). Bardzo głośna, trzeba być kompletnie głuchym albo mieć głośno słuchać radia. Generalnie tandeta, nie polecam.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 1,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
VinCent$:2,00110000

Opinia użytkownika: Napisze to tak jechał w deszczu może 110km/h lekki łuk i wylądowałem na prawym boku odradzam na mokrym zachowują się jak na śniegu

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
miki:2,00110000

Opinia użytkownika: Głośno, slisko, niebezpiecznie myslełem, ze psuje mi się auto świetna opona dla samobójców.A serio Ci którzy tego nie słyszą jeździli wczesniej traktorem , Polonezem lub Daewoo

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 5,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Krynek:2,00110000

Opinia użytkownika: TRAGEDIA slizgaja sie na sucho , po mokrym-to juz wyczyn jechac. scieaja sie b szybko nie zauwazylem zalet za twarde zbyt duzo krzemionki a za malo silikony w skladzie gumy ,moze na wloskie klimaty dobra , ale stanowczo nie u nas.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 6,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 1,80
mokra nawierzchnia 1,80
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd:
  • ponowny zakup: Nie
Fireman:1,801800000

Opinia użytkownika: Opona jak najbardziej NIE godna polecenia!!! Bardzo głośna, po kilkudziesięciu tysiącach kilometrów mimo stosunkowo dobrego bieżnika bardzo słaba przyczepność. ABS odzywa się przy niemal każdym typowym hamowaniu z nieco powyżej średnią siłą. Opona z czasem robi się bardzo twarda, przez co mało elastyczna i słabo przyczepna. Po zmianie na opony innej marki, amortyzacja jakby zawieszenie wymieniono na bardziej miękkie, wygodne. W końcu ABS zaczął działać jak należy, tzn. włączał się jedynie przy hamowaniu z dużą siłą, co pokazało, że te opony bardzo szybko traciły przyczepność. Omijajcie ten model opon z daleka. Strata kasy i niezadowolenie gwarantowane.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 2,20
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Saab 900 Cabrio
  • ponowny zakup: Nie
niezadowolony:1,601600000

Opinia użytkownika: Dzięki tej oponie skasowałem samochód bo na zakrecie w ogole nie trzyma . Odradzam tą oponę tym którzy lubią szybko pokonywać łuki. Na mokrym opona nie do opanowania, na suchym trzeba sie z nią posiłować.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 1,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
marekk:1,501500000

Opinia użytkownika: Absolutnie niezrozumiała cena dla opon tak niskiej jakości. Potworny hałas, jakby poszły wszystkie łożyska. Po deszczu, przy ruszaniu spod świateł koła kręcą się w miejscu. Na ostrych zakrętach poślizgi boczne już od 60 km/h. Po 3-ch latach bieżnika prawie nie ma a guma jest tak twarda jak beton. A tak się cieszyłem przy zakupie, że dostałem samochód z dobrymi, markowymi oponami!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 2,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 1,00
ścieralność 1,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
roberto:1,501500000

Opinia użytkownika: opony do bani, po ta krotkim czasie z przodu mam jojo, a jezdze ostroznie bo na alusach, nigdy wiecej

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 1,00
awaryjno��ć -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Robert:1,501500000

Opinia użytkownika: Strasznie miekkie. Szybko sie zuzywaja, a na zakretach strasznie buja niebezpiecznie autem. Mam je zalozone na tyle i bardzo zle sie czuje, jesli nawet na lekkim luku, przy nie duzej predkosci, pokonuje przeszkode poprzeczna, wtedy buja tylkiem. Straszne sa. Jak tylko bede mmogl, to je zmienie.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Piotrek:1,501500000

Opinia użytkownika: Najgłośniejsza z opon jakie miałem okazję użytkować (łącznie z zimowymi), tragiczne zachowanie na mokrej nawierzchni, pisk przy większości zakrętów praktycznie bez względu na prędkość, dosyć wysoka ścieralność, zerowy komfort, przy szybkości powyżej 40km/h hałas staje się uciążliwy, jedynym plusem jest wygląd, choć obecnie wielu producentów oferuje podbne wrażenia wizualne za mniejsze pieniądze - czy wspominałem już, że jest koszmarnie głośna?

211 - 220 z 224 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.