gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Pirelli P6000 - Strona 21

Ocena łączna opon Pirelli P6000

Ocena łączna:

3,95 (ilość opinii: 224)
111100
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,50
poziom hałasu 3,30
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 4,50
mokra nawierzchnia 3,35
jazda po śniegu i lodzie 2,00
jazda w błocie pośniegowym 1,85
opory toczenia 3,75
ścieralność 3,55
awaryjność -
Kup opony Pirelli P6000

Opinie użytkowników opon Pirelli P6000

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 3,00
jazda w błocie pośniegowym 3,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
radol:2,501150000

Opinia użytkownika: Na mokrym tragedia

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
wk112:2,501150000

Opinia użytkownika: Jak na te klase wyjatkowo glosne. slabe zachowanie w deszczu. piskliwe przy ruszaniu i pokonywaniu zakretow.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Mikel:2,501150000

Opinia użytkownika: Masakra . do aut z mocą ponad 140KM na oś syf , zero trzymania , piszczą niemiłosiernie !!! DO NICZEGO !!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 2,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,80
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: VW Bora Sedan
  • ponowny zakup: Nie
esio:2,401140000

Opinia użytkownika: Nie są najgorsze, ale na pirelli to są za słabe.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 2,20
mokra nawierzchnia 2,20
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 1,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: BMW Seria 1 Cabrio
  • ponowny zakup: Nie
supermario:2,201120000

Opinia użytkownika: Masakra jeśli chodzi o mały deszczyk - już nie licząc ulewy, ale lekko mokra nawierzchnia i lecisz gdzie wiatr zawieje.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 2,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 2,20
mokra nawierzchnia 1,80
jazda po śniegu i lodzie 1,80
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 2000 - 5000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd:
  • ponowny zakup: Nie
piter:2,00110000

Opinia użytkownika: Szczerze mowiac ... gdzie bym nie byl to ta opona ma wysokie notowania u wulkanizatorow niby b. dobra jest ... a tak osobiscie kupilem te opony w b.dobrym stanie w ilosci 2 zalozylem na przod.. to co sie stalo z autem to tragedia... zero amortyzacji w aucie zrobilo sie glosno jakos tak dziwnie nieprzyjemnie. Przelatałem na nich od czerwca do pazdziernika. lipiec i sierpien robilem na nich codziennie ok 65 km ta sama trasa. opony piszczaly w zakretach przy 50-60km/h na zuzlu na blocie to samo ... do wrzesnia wygladaly jak by je ktos nozem kroil byly poprostu porozrywane na biezniku. na mokrym slizgaly sie jak glupie boksujac w miejscu przy normalnym ruszaniu ze az kierownica sie trzesla myslalem ze mi sie zawieszenie urwalo raz... a to tylko te opony.. sliskie glosne i beznadziejnie trzymajace trzeba uwazac mimo tego ze nigdy mnie specialnie nie zawiodly to balem sie przy nich jezdzic szybko.. dobrze ze byly tylko 2 a nie 4. zalozylem zimowki dunlopa poczulem ulge w uszach w koncu slysze auto a nie kamienie pod oponami. zdecydowanie nie polecam!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 5000 - 10000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Wojtek:2,00110000

Opinia użytkownika: Mimo, ze dopiero polowa wrzesnia czekam juz na jesien, zeby zalozyc zimowki. Pirelli sa tragiczne, a na deszczu to juz w ogole masakra. Strach samochod z garazu wystawic. Za te cene lepiej cos innego kupic.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
MISIEK:2,00110000

Opinia użytkownika: Jestem chyba kolejną ofiarą montazu tych pseudoopon w nowo zakupionym focusie. Nie będę oryginalny pisząc, że hałasują jak startujący samolot - geometria O.K. i opony również (nie wyząbkowane) widocznie taki ich urok:(. Na suchym piszczą jak stare Dębice, a na mokrym to pełna loteria to nad to podsterowne - totalnie nieprzewidywalne. Polecam do driftu, bo narobią pisku na całe miasto. Pozdrawiam, a opon nie polecam!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 1,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
fuksik:2,00110000

Opinia użytkownika: Tego nie powinni sprzedawać.Opona niebezpieczna.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Przemek:2,00110000

Opinia użytkownika: opony są po prostu śliskie, fatalne zachowanie w zakrętach, potrafi uskoczyć w bok. przy ruszaniu strasznie sie ślizga, nie wspominam o jeździe po deszczu... po prostu katastrofa!zdecydowanie najgorsza opona jaką miałem. jedyna zaleta to niski poziom hałasu.

201 - 210 z 224 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.