| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
5,00 |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
4,00 |
| mokra nawierzchnia |
2,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
- |
| jazda w błocie pośniegowym |
- |
| opory toczenia |
3,00 |
| ścieralność |
5,00 |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Nie
Opinia użytkownika: Kupiłem Fiata Multiplę z oponami, dotychczas jeździłem Vanami i nie mogłę się przyzwyczaić do tego samochodu. Myślałem, że to Fiat zawinił. Przy średnim skręcie i prędkości 40 - 50 km/h opony piszczały i bujało samochodem. Na mokrej nawierzchni przy skrętach wpadał w lekki poślizg, trzeba było bardzo uważać. Kiedy zmieniłem na zimowe (Goodyear Grip7) pierwsze co mnie uderzyło to, że zimówki okazały się zdecydowanie cichsze oraz skończyły się poślizgi i w duchu przeprosiłem markę Fiata. To nie samochód, ale tragiczne opony. Po sprawdzeniu ceny za sztukę około 450 zł. to już w ogóle stwierdzam, że cena nie idzie z jakością. Za około miesiąc muszę zmienić na letnie (moje mają przejechane ok. 8 tys. km.) więc są prawie jak nowe, ale już ich nie założę.