Opinia użytkownika: Fatatalna pomyłka - wszystkim odradzam, po przekroczeniu 35tys. opona stała się tak głośna i w dodtku sliska ze strach nia wchodzic ostro w zakrety. Nie kupie juz nigdy "Pirelle'k". Czytałem komentarze - i jestem z wszystkimi kierowcami którzy dali tej oponie naganę. Sprawdziłem zawiesznie, aamortyzatory, łożyska, tuleje na wahaczach..i wszystko w porządku. Za taką cenę trzeba powiedzieć że najgorsze opony na jakich kiedykolwiek jeździłem. Po prostu bubel. Odradzam - zdecydowanie.