gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Pirelli P6000 Powergy - Strona 5

Ocena łączna opon Pirelli P6000 Powergy

Ocena łączna:

3,85 (ilość opinii: 57)
1119000
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,10
poziom hałasu 3,20
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 4,25
mokra nawierzchnia 3,50
jazda po śniegu i lodzie 1,90
jazda w błocie pośniegowym 1,75
opory toczenia 3,60
ścieralność 3,55
awaryjność -

Opinie użytkowników opon Pirelli P6000 Powergy

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 5,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Beck Space:3,00111000

Opinia użytkownika: Ponowenie założyłem po zimie. Tak głośnych i twardych opon nigdy nie miałem. Na suchym nie mam zastrzeżeń, natomiast na mokrym powyżej setki, kiedy jest większa warstwa wody Tragedia!!! ABS nawet się nie uruchamia. Sunie się do przodu bez jakiej kolwiek przyczepności nawet kilkanaście metrów. świetne opony dla spragnionych adrenaliny.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 3,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
ddnorms:3,00111000

Opinia użytkownika: Brak kontaktu z podłożem, bardzo głosna i szybko zużywajaca się Zdecydowanie niewarta tej ceny

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 4,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: szybki i agresywny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Grzesiek:3,00111000

Opinia użytkownika: Wytrzymała 3 sezony, przebieg tez niczego sobie ale jest juz kompletnie łysa. Głośna na zakrętach, na mokrej drodze bardzo słabo się trzyma asfaltu. Nie polecam, chyba ze ktos lubi poszpanować ;)

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 4,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 2,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Mirek:3,00111000

Opinia użytkownika: Cóż o tej opponie mozna powiedzieć tylko jedno: WIELKIE G... Na prostych odcinkach trzyma jako tako, na zakrętach niestety piszczy jak chlera mimo że nie wchodzę agresywnie w zakręt nie mówiąc już o jeżdzie na nierównym zakręcie-starch w oczach i miękko w dołku. Zdecydowanie lepiej trzyma na mokrej naweirzchni ale nie próbowałem ostrzej wchodzić w zakręt. Te opony to chyba jakaś pomyłka być moźe nadają się do roweru ale nie do samochodu, który porusza się z prędkością większą od 40 km/h. Zdecydowanie odradzam zakup tych opon. Moje zimówki znacznie lepiej trzymają latem niż te kapcie (zmieniłem na moment żeby sprawdzić bo zwątpiłem i myslałem, że mam coś nie tak z zawieszeniem). Opon pirelli już spowrotem nie założyłem. Dzięki uslizgom na zakrętach wykazują większe zużycie. Opory toczenia są takie same jak zimówek jesli nie większe (widać po danych z komputera pokładowego o zużyciu paliwa) a poza tym są glośne.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 2,00
poziom hałasu 5,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 5,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: tylko w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: Bmw e30
  • ponowny zakup: Nie
Koko:2,501150000

Opinia użytkownika: Na mokrym tragiczne opony!!! jeszcze nigdy nie jeździłem na tak śliskich oponach tragedia. Po Pirelli spodziewałem sie czegoś więcej!!! ale zimówki 240 snow sport w tym samym rozmiarze spisują sie dużo lepiej

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: 10000 - 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
tomas:2,501150000

Opinia użytkownika: Słabe opony. Nigdy nie jechalem na gorszych, polskie debica sa duzo lepsze.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Wojciech:2,501150000

Opinia użytkownika: Slabe opony! Przy predkosci powyzej 80 km/godz. zaczynaja huczec, dostaja wibracji, wulkanizator stwierdzil, ze jedyne wyjscie to smietnik. Jazda na polskich koleinach to walka o życie, w przeciwienstwie do np. Michelinow - gdzie tych samych kolein prawie nie czuć! Na mokrej jezdni czulem sie jak na lodzie.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 2,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
GREEN:2,501150000

Opinia użytkownika: jestem w trakcie zmiany na inne,napewno już nie te same.Hałas jest nie do wytrzymania,dwie opony są rozerwane z boku-nie do naprawy,Te opony to tragedia ,ci którzy ja chwalą chyba do tej pory jezdzili na D-124

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 2,00
sucha nawierzchnia 4,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 2,00
ścieralność 1,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Sławek:2,501150000

Opinia użytkownika: Bardzo żałuję że kupiłem te opony. Po 2 sezonach nadają się do wymiany (35000 km). Bieżnik po prostu znika w oczach. Twardość tej opony a zarazem jej przyczepność kwalifikują ją do używania na wozie drabiniastym. Nawet na suchym asfalcie (auto bez ABS) bardzo szybko zrywa przyczepność i jedzie jak po lodzie. Nie mogę się doczekać zmiany na zimówki (Dębica Frigo Directional) które są dużo bardziej komfortowe i ciche.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 5,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 1,00
ścieralność 1,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
kanto:2,501150000

Opinia użytkownika: WIELKA ALE TO WIELKA POMYŁKA!!!!

41 - 50 z 57 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.