Opinia użytkownika: Oponki testuję jesienną porą czyli temp. ok +5 - +10 stopni wraz z nabyciem auta. Wg mnie sprawują się dobrze zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Hamowanie dobre. Nie jężdże jak emeryt ale też nie jak wariat. W zakrętach zapewniają świetne trzymanie. 2 mankamenty to dość szybkie zużycie bieżnika i dośc duży poziom hałasu. (gumy wyprodukowane w czerwcu 06'; bieżnik po 1,5 r użytkowania ma ok 5,5 mm przód i ok 6,5 mm tył. być może holender dużo jeździł przez te 1,5 roku od zakupu, ale mimo wszystko ścieralnośc dośc duża).
Suma sumarą nie są złe, ale ponownie raczej ich nie kupie. Następne będą Toyo Proxes T1-R :)