Opinia użytkownika: Dołączam się do poprzednio negatywnych ocen. Jak za taką cenę to za głośna i szybko się zużywająca, guma jak ze stali.Czytając opinie innych osób to następny zakup opon to Kleber Dynaxer HP2, fachowcy na stacjach wymiany opon też ją polecają. Pirelli powinna zniżyć cenę do ceny Dębicy, bo i jakość jest porównywalna.