gpw
Połącz się z naszym konsultantem
Zobacz godziny pracy infolinii »

Godziny pracy infolinii w najbliższych dniach

Sobota 27.06 8.00 - 16.00
Niedziela 28.06 nieczynna
Poniedziałek 29.06 8.00 - 20.00
Wtorek 30.06 8.00 - 20.00
Środa 01.07 8.00 - 20.00
Czwartek 02.07 8.00 - 20.00
Piątek 03.07 8.00 - 20.00

Testy opon samochodowych Pirelli P3000 - Strona 6

Ocena łączna opon Pirelli P3000

Ocena łączna:

4,05 (ilość opinii: 54)
1111100
Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,30
poziom hałasu 3,55
amortyzowanie
sucha nawierzchnia 4,60
mokra nawierzchnia 3,45
jazda po śniegu i lodzie 2,70
jazda w błocie pośniegowym 2,40
opory toczenia 4,00
ścieralność 4,00
awaryjność -

Opinie użytkowników opon Pirelli P3000

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 4,00
ścieralność 4,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Piotr Cie¶lak:2,00110000

Opinia użytkownika: To najgorsze opony jakich miałem okazję używać. Podczas deszczu zachowywały się fatalnie, na suchej nawierzchni też nie było kolorowo. Przy lekkim skręcie na wilgotnej nawierzchni asfaltu w lato samochód potrafił stawać bokiem na jezdni. Niestabilne i powodujące poślizgi. Wcześniej jeździłem na UNIROYAL Raintyres i były o niebo lepsze.

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 4,00
poziom hałasu 3,00
amortyzowanie 3,00
sucha nawierzchnia 3,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie 1,00
jazda w błocie pośniegowym 1,00
opory toczenia 3,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
pawulons:2,00110000

Opinia użytkownika: opony nie trzymaja na zakrętach, blokują się szybko przy hamowaniu. Mam porównanie z Dunlopem na takim samym aucie i P300 przegrywają z krestesem!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 1,00
poziom hałasu 1,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 2,00
mokra nawierzchnia 1,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 1,00
ścieralność 3,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: poniżej 2000km
  • miejsce użytkowania: w terenie i poza miastem
  • styl jazdy: spokojny
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
Piotrek:1,501500000

Opinia użytkownika: To najgorsze opony na jakich w życiu jeździłem! Dostałem je wraz z nowym samochodem i sprzedałem przy pierwszej okazji. Opony są straszliwie głośne (znacznie głośniejsze od zimówek), na mokrym jeździ się na nich jak na łyżwach (dość powiedzieć że zrywają przyczepność przy umiarkowanym ruszaniu - a przy silniku 1.1 54KM to już wyczyn). W zakręty, na których wcześniej (podobnej klasy samochodem) ze sporym marginesem bezpieczeństwa wchodziłem w deszczu ok. 100 km/h na tych oponach z biciem serca udawało się wjechać max 70 km/h. Dodatkowo moich opon nie dało się wyważyć - przy prędkościach powyżej 90 km/h wibracje były nie do zniesienia. Serwis Fiata oczywiście powiedział, że jak mi się nie podobają to mogę sobie kupić nowe... I to też zrobiłem - dopłaciłem 150 zł i wymieniłem na Uniroyale - są 10x lepsze! - w końcu usłyszałem jak pracuje silnik;). I z niecierpliwością czekam na piewszy deszcz;) Wniosek: wystrzegaj się tych opon!

Charakterystyka Ocena
wygląd opony 3,00
poziom hałasu 2,00
amortyzowanie 1,00
sucha nawierzchnia 1,00
mokra nawierzchnia 2,00
jazda po śniegu i lodzie -
jazda w błocie pośniegowym -
opory toczenia 3,00
ścieralność 2,00
awaryjność -
  • przejechany dystans: powyżej 15000km
  • miejsce użytkowania: przeważnie w mieście
  • styl jazdy: umiarkowany
  • pojazd: -
  • ponowny zakup: Nie
AJKOSA:1,501500000

Opinia użytkownika: Ta opona to całkowite fiasko. Piszczą po wejściu w zakręt z prędkością mniejszą niż 40 km/h - na suchej nawierzchni. Dealer opon twierdził, że to wynik złego ustawienia zbieżności. Zbieżność ustawiłem, bez zmian. Kiedyś słyszałem obok mniej zatrzymujące się auto (jadące bardzo wolno!) i ciekawe, że też z oponami Pirelli 3000. Jakoś udało mi się bez kolizji zużyć te opony. I na pewno nigdy więcej ich nie kupię. Od tego czasu jeżdżę na Dayton D100. Nie ma żadnych pisków, wpadania w poślizg itp. No i jest zdecydowanie tańsza od P3000. Polecam. A Panowie z Pirelli, Wasz produkt - Pirelli 3000, to niestety bubel!

51 - 54 z 54 Znalezionych opon

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.