Opinia użytkownika: Ta opona to całkowite fiasko. Piszczą po wejściu w zakręt z prędkością mniejszą niż 40 km/h - na suchej nawierzchni. Dealer opon twierdził, że to wynik złego ustawienia zbieżności. Zbieżność ustawiłem, bez zmian. Kiedyś słyszałem obok mniej zatrzymujące się auto (jadące bardzo wolno!) i ciekawe, że też z oponami Pirelli 3000. Jakoś udało mi się bez kolizji zużyć te opony. I na pewno nigdy więcej ich nie kupię. Od tego czasu jeżdżę na Dayton D100. Nie ma żadnych pisków, wpadania w poślizg itp. No i jest zdecydowanie tańsza od P3000. Polecam. A Panowie z Pirelli, Wasz produkt - Pirelli 3000, to niestety bubel!