Opinia użytkownika: Opony na suchym sa ok. Na mokrym zaczynaja wariowac. Sa strasznie glośne przy predkosciach powyzej 110km/h. Jazda po wodzie jest taka sobie porownujac do Uniroyal czy Yokohamy. O sniegu czy blocie posniegowym mowy. Te opony kompletnie nie radza sobie z tym. Zapychaja sie i jest tak slisko na nich, ze tylko biegi ratuja przed stluczka. Nigdy wczesniej nie jezdzilem na tak sliskich oponach a uzywalem roznych, Dunlop, Semperit, Debica, Kormoran, Kleber, Nokian, Yokohama. A te sa wyjatkowo sliskie na sniegu.