Opinia użytkownika: Opona rewelacyjnie zachowuje sie na mokrej i suchej nawierzchni. Po założeniu tych opon wkoncu nie musze podglasniac radia, w aucie panuje cisza... Super opona za rozsadne pieniadze. Jeżeli chodzi o ponowny zakup, to zdecydowanie tak! jezdzilem juz na wielu oponach, ale ta opona mile mnie zaskoczyla. Polecam!