Opinia użytkownika: Po 10k nie widać praktycznie złużycia. Wyważałem je przy zakładaniu i prawie rok kierownica nie drgała:). Na suchym ładnie siętrzymają, natomiast na mokrym jeżdze na tyle ostrożnie, że nie musiałem sprawdzać ich możliwości w poślizgu. A na zime kupuje zimówki:) prawdopodobnie barum polaris2 - test w motorze. Jedynie co, to niestety są dość głośne (poprzednie byly cichsze) i troszkę śmiesznie wygladają.. mimo właściwego ciśnienia wyglądają na niedopompowane.