Opinia użytkownika: Pomimo tak małego przebiegu mogę już śmiało powiedzieć, że po zimie nie wrócą na koła. Nie wiem w czym maja one być ENERGY, autko spala troszkę za dużo. Kierowalność jest mocno kontrowersyjna. Mając 60 kM do dyspozycji zaszaleć nie mogę ale autko czasami zachowuję sie bardzo dziwnie na zaktrętach, na mokrej nawierzchni wręcz tracę kontrolę. Dla porównania mam w Hondzie Dunlopy 2050 na lato, dobrze trzymaja ale głośne i szybko sie ścierają, na zimę Nokiany NRW. Pomimo dużej mocy 190kM, nie ma problemów z kontrolą pojazdu. Pirelki sie po prostu ślizgają w każdych warunkach, zmieniam na Nokiany zdecydowanie.