Opinia użytkownika: Kupiłem akurat te opony, ponieważ była na nie promocja. Początkowo byłem dość sceptyczny. Najtańsze pirelli, pewnie bez szału. Jednak opony bardzo miło mnie zaskoczyły. Są ciche, mają dobrą przyczepność, nie przerzuca ich tak bardzo po koleinach jak poprzednie opony. Zdarzyło mi się zaatakować pod złym kontem krawężnik i opony skutecznie ochroniły felgę przed uszkodzeniem, dodatkowo same wytrzymały ten niespodziewany test wytrzymałości. Na rancie opony pojawiło się lekkie zadrapanie nie mające wpływu na wytrzymałość i właściwości jezdne opony. Zdecydowanie polecam.