Opinia użytkownika: Opony trzymają się drogi znakomicie! Przyczepność na suchej drodze bez zarzutów, na mokrej minimalnie gorzej. Wielu twierdzi, że są ciche - moim zdaniem są słyszalne i dla niektórych może być to uciążliwe, ale na pewno nie jest to bardzo głośne. Zużycie bieżnika - jestem miło zaskoczony! Od czasu do czasu wyłączam kontrolę trakcji żeby poszaleć (gdzie można) a opony wcale nie ścierają się tak, jak bym się tego spodziewał. Polecam