Opinia użytkownika: Opony bardzo fajne, ciche brak problemu z przyczepnością, na mokrym auto prowadzi się pewnie nie ma wrażenia uślizgów, dobre odprowadzanie wody, a w oponach letnich to najważniejsze. Opony mogę śmiało polecić i kupiłbym do kolejnego auta je napewno w porównaniu do droższych Continental, które miałem wcześniej wypadają dużo lepiej i to dużo Continental problem z przyczepnością nawet na suchym dramat, jak na tę klasę opony na wodzie też moim zdaniem przereklamowane i płacimy za markę. Opinia moja i u moich znajomych identyczne odczucia co do Continental, więc coś w tym jest. Póki co Pirelli super lato i zimówka też.