Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze trzymaja na zakretach jak i przy szybkim ruszaniu, opony te zakupilem drugi raz ponieważ w pierwszym komplecie uszkodzilem dwie opony najezdzajac na ostry wystajacy krawężnik przy profilu 40 nie trzeba wiele zeby takiego wyczynu dokonać, przy zakupie opon wykupilem również ubezpieczenie, czego nie żałuję ponieważ wyplacono mi pełną kwote ktora zapłaciłem za opony, rowniez usluga holowania byla ekspresowa. Gorąco poloecam oponeo.pl