| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
5,00 |
| mokra nawierzchnia |
2,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 2000 - 5000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: szybki i agresywny
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony szybko się rozgrzewają, nie widać zużycia nawet przy jeździe dynamicznej przez zdecydowaną większość czasu, Czasem czuć delikatne gubienie przyczepności przy większym zakręcie lub mocniejszym przyspieszeniu. Dość słabo niestety wypadają przy mokrej nawierzchni. Gdy zaskoczy nas deszcz, polecam z tymi gumami zachować ostrożność, bo w miejscach takich jak ronda, które są już wyjeżdżone przez masę aut, tył motocykla potrafi uciekać. Do robienia większych tras raczej bym się nie zdecydował ale na codzienne dojazdy do pracy czy jazdę po mieście jak najbardziej. Zdecydowanie przełożenie ceny do jakości bardzo dobre i za te pieniądze dobry sprzęt.