| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
4,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Witam!
Zakupiłem te opony na wyjazd na Grossglockner, opona ogólnie dobra, biorąc pod uwagę cenę. Wcześniej jeździłem na diablo corsa-ch, świetna opona, ale na długim wyjeździe mogłaby się za szybko skończyć, stąd pomysł na coś bardziej wytrzymałego i w tym aspekcie na pewno się sprawdza. Jeżeli chodzi o przyczepność na Austriackich drogach, nie było problemu, raz tylko delikatnie zaczęła puszczać, jak hamowałem przed mierzącą nas policją (mandat był). Jechałem również w deszcz, bez większych przygód trzymała również na mokrych odcinkach i zacienionych (z zimnym asfaltem). Więc powinienem dać 6,ale w Polsce na naszych różnorodnych asfaltach bywało źle (uślizgi przodu przy mocniejszych do hamowaniach). W zakrętach też nie czuję się tak pewnie, jak na Corsach. Ogólnie opona fajna na co dzień, do roboty, ale wypadu na tor chyba nie zaryzykuję.
PS Honda PC 41.
Pozdrawiam.