Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Założone na 125-tkę, jest gitara :)
Opinia użytkownika: Założone na 125-tkę i jest gitara ;)
Opinia użytkownika: Trzymają się drogi, nie są głośne. 2 ostre hamownia, ale jest ok
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony dla zwykłej jazdy i sporadycznych wypadów na tor. Szybko się nagrzewają, na mokrym dają radę. Dla mnie super.
Opinia użytkownika: Polecam opony. Dobrze kleją. Nie zużywają się szybko.
Opinia użytkownika: Polecam opony. Używam kilka zestawów w rożnym rozmiarze. Nie zużywają się szybko, dobrze kleją.
Opinia użytkownika: Jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Ogólnie dobre opony.
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Wyśmienita w tej cenie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone