Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Super są te opony. Motocykl lepiej się trzyma drogi. Bezpieczniej na zakrętach. Lepiej się trzymają niż poprzednie opony kendy.
Opinia użytkownika: Polecam. Opona zamontowana w motocyklu klasy 125 cm3. Ogarnia temat.
Opinia użytkownika: Świetna opona za niewielką cenę!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony w tej cenie.
Opinia użytkownika: Fakt faktem używam opon na 125 ale jestem z nich bardzo zadowolona.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: S22 spisują się rewelacyjnie!
Opinia użytkownika: Bardzo dobra oponka 😄.
Opinia użytkownika: Opony są normalnie dobre.
Opinia użytkownika: Stosunek cena/jakość nie do pobicia.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone