| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
1,00 |
| amortyzowanie |
1,00 |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
4,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
1,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
1,00 |
| opory toczenia |
1,00 |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: poniżej 2000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: -
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Dobrze kleją do asfaltu. Pierwsze kilkaset metrów były śliskie, aż nie starła się warstwa zabezpieczająca, potem już tylko lepiej. Przejechałem na nich pół sezonu i rewelacja. Nie chcę innych opon. Co prawda założone do lekkiego motoru 125 ccm, ale trafione w dziesiątkę. Dobre opony to podstawa dlatego zdecydowałem się na nie i nie żałuję. Polecam z czystym sumieniem. Dobrze kleją na zakrętach na suchym, a i na mokrym mile mnie zaskoczyły. Awaryjne hamowanie na mokrym w temperaturze około 8 stopni i nic - pełna kontrola, żadnego uślizgu. Dobrze wyważone - zero bicia po założeniu i przód i tył. Kupiłem kpl. Bajka!