Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opona ok
Opinia użytkownika: Są ok za tą cenę:).
Opinia użytkownika: Polecam. Dobre opony w niezłej cenie.
Opinia użytkownika: Przez prawie 3 miesiące użytkowania może z trzy razy przód lekko puścił w zakręcie.
Opinia użytkownika: W moim subiektywnym odczuciu opona klei słabiej niż Pirelli Diablo Rosso II, jest też od niej sporo twardsza. Do jazdy codziennej w porządku.
Opinia użytkownika: Opony po 1 tysiącu kilometrów zaczynają się ślizgać na zakrętach, nawet na suchej nawierzchni. Przez to jazda przestaje być komfortowa.
Opinia użytkownika: Trzeba rozgrzać, by dobrze hamowały, trochę wilgoci i się ślizgają.
Opinia użytkownika: Super
Opinia użytkownika: Opona bardzo ślizga. Ślizga się przy hamowaniu nawet na suchej nawierzchni
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone