Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Opony trzymają się drogi jak żadne inne.
Opinia użytkownika: Jestem bardzo zadowolony z opon. Wcześniej jeździłem na Promaxach.
Opinia użytkownika: Opona jak za tę cenę jest rewelacyjna w 125cc.
Opinia użytkownika: Bardzo fajne opony
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Polecam są ok.
Opinia użytkownika: Polecam na Suzuki gs 500 są świetne
Opinia użytkownika: Opony szybko się nagrzewają i dobrze kleją na zakrętach, polecam do 125.
Opinia użytkownika: Koniecznie trzeba je dogrzać. Nie ma wówczas problemu z przyjemnością. W zakrętach poprawnie. Nie było problemu z wyważeniem. Ogólnie polecam.
Opinia użytkownika: Ok
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone