Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Ok
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Są Naprawdę Super
Opinia użytkownika: Opony git
Opinia użytkownika: Szczerze polecam. Dobrze trzymają się nawierzchni, zapewniają stabilność na zakrętach.
Opinia użytkownika: Opony spoko, na 125 cm3 jak talala.
Opinia użytkownika: Polecam, trzymają się drogi jak przyklejone.
Opinia użytkownika: Dla mnie ok, jestem zadowolony.
Opinia użytkownika: Oponki super.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone