Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam, bardzo dobre opony w dobrej cenie.
Opinia użytkownika: Polecam, opona bardzo dobrze się sprawuje i ma dobrą cenę.
Opinia użytkownika: Co prawda miałem porównanie tylko z oponami, które były na kupionym motocyklu używanym, ale od razu zauważalna ogromna różnica w prowadzeniu i trzymaniu w zakrętach.
Opinia użytkownika: Super opona za te pieniądze.
Opinia użytkownika: Zdecydowanie polecam, również posiadaczom motocykli o małych pojemnościach. W porównaniu do fabrycznych, budżetowych opon- ogromna różnica w prowadzeniu.
Opinia użytkownika: Polecam.
Opinia użytkownika: W suzuki gs500 sprawdzają się świetnie, dobra cena, zaskoczyły mnie dobrą przyczepnością na mokrym, szybko się nagrzewają i nagrzane super kleją.
Opinia użytkownika: Super opony.
Opinia użytkownika: Fajna opona, godna polecenia.
Opinia użytkownika: Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone