Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Kupiłem opony zimowe, jestem bardzo zadowolony, sprawdzają się bardzo dobrze w mieście i na dłuższych trasach.
Opinia użytkownika: Świetne opony, miałem je w różnych samochodach, zawsze się sprawdzają. Mieszkam poza miastem, gdzie warunki drogowe szybko się zmieniają i zazwyczaj są gorsze niż w mieście. Polecam wszystkim. :)
Opinia użytkownika: Bardzo dobra przyczepność w każdych warunkach. Ciche.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre, używam trzeci komplet. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony sprawdzają się doskonale, bardzo łatwo łapią przyczepność nawet na śniegu. Na autostradzie sprawdziłem, czy faktycznie są takie ciche, i nie zawiodłem się. Polecam serdecznie te opony.
Opinia użytkownika: Super opony. Polecam.
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobrze trzymają się jezdni i są bardzo ciche.
Opinia użytkownika: Jeżdżę dość spokojnie, ale nie wolno, super się trzyma nawierzchni. Na śniegu po prostu jedzie, w deszczu - jedzie. Na starych gumach już lekki ślizg na każdym rondzie był. Polecam.
Opinia użytkownika: Miałem wiele zimówek. Na tak ciche nie trafiłem. To już trzeci lub czwarty komplet. Nie zamierzam zamieniać na nic innego. Cena bardzo dobra. Przyczepność wzorowa. Większość tras to autostrady i drogi szybkiego ruchu. Polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona, cicha, na wodzie nie wyrywa kierownicy, na śniegu się trzymają.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone