Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Polecam. Jeden z najlepszych opon zimowych, jakie miałem. To są idealne opony do miasta jak i w góry. Nie jest to mój pierwszy komplet, jaki miałem Nokianów. Polecam też zakupy w OPONEO.
Opinia użytkownika: Polecam w 100%!
Opinia użytkownika: Super się trzymają.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, świetna przyczepność zarówno na suchej, jak i na mokrej i śnieżnej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Świetne opony, bardzo dobra przyczepność, dość ciche jak na surówki.
Opinia użytkownika: Cicha, dobrze ,,trzyma się drogi".
Opinia użytkownika: Opony dobrze się sprawują, samochód jedzie stabilnie po prostej drodze i zakrętach. Dzięki oponom samochód jeszcze bardziej "płynie" na nierównościach.
Opinia użytkownika: Te opony tak klei do asfaltu, że tam, gdzie kiedyś celowo zrywałem przyczepność, na tych oponach się to zwyczajnie nie udaje. Genialne na mokrym i śniegu.
Opinia użytkownika: Dopiero początek sezonu, ale sprawują się znakomicie.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone