Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Przyzwoite opony. Świetny stosunek cena do jakości.
Opinia użytkownika: Zawsze mogę polegać na fachowym doradzeniu przez Waszą firmę. Opony zostały wysłane bezpośrednio do salonu samochodowego i było wszystko na najwyższym poziomie świadczonych usług, wszystko było na czas i zgodnie z umową. Opony rewalacyjne, ciche w użytkowaniu, standard ok do ceny.
Opinia użytkownika: Ciche ogólnie pozytywnie.
Opinia użytkownika: To już 3 komplet tych opon. Są bardzo dobre, zarówno na suchym, jak i śliskiej nawierzchni.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam!
Opinia użytkownika: Zaczynam testy na tych oponach po raz pierwszy jako zawodowy kierowca, przyczepnosc to zloto! Zaden deszcz niestraszny! Pozdrowienia z północy Francji!
Opinia użytkownika: Opony użytkuję dopiero kilka tygodni. Nie mam do nich absolutnie żadnych zastrzeżeń: dobrze trzymają się na suchej i mokrej nawierzchni. Nie widzę ponadto różnicy w ich użytkowaniu przy ujemnej i dodatniej temperaturze.
Opinia użytkownika: Polecam bardzo zdecydowanie.
Opinia użytkownika: Opony zimowe nokian WR D4 są najlepszymi na jakich jeździłem zimą. zdecydowanie polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone