Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Dobra jakość!
Opinia użytkownika: Rewelacyjna opona spełniająca moje surowe wymagania, bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Opinia użytkownika: nokian - najlepsze w swojej cenie
Opinia użytkownika: Fajne ciche opony, polecam.
Opinia użytkownika: Bardzo dobre.
Opinia użytkownika: Opony świetnie się sprawdzają na mokrej powierzchni. Mam zimowe, a sprawdzają się przez cały rok.
Opinia użytkownika: Opony super, poprzednie Pirelli zimowe świetnie się prowadziły, ale Nokian są cichsze, na suchym i mokrym są rewelacyjne prawie jak letnie.
Opinia użytkownika: Testowane całą zimę - dobrze trzymają się drogi.
Opinia użytkownika: Przy bardzo dobrej przyczepności w różnych warunkach są, jak na opony zimowe, bardzo ciche.
Opinia użytkownika: Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone