| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 5000 - 10000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Nissan Qashqai SUV II FL 1.5 dCi (85kW)
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Jedna z lepszych opon jakie miałem okazję mieć w samochodzie. Jak na razie po pierwszym sezonie zimowym. Bardzo dobrze sprawdza się w każdych zimowych warunkach. Sporo jeżdżę w mieście, gdzie na południu polski bywa problem z błotem pośniegowym, ale te opony dają radę. Jeżdżę też regularnie w długie trasy 400-500 km i na autostradach czułem się pewnie, zarówno mokrych, jak i suchych. Nie zauważyłem żadnego niepożądanego zachowania opon. Ponadto, stosunek ceny do jakości jest rewelacyjny.