Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Najlepsze zimowe opony jaki miałem, żaden śnieg i błoto pośniegowe im nie straszne.
Opinia użytkownika: Opona spełnia moje oczekiwania. Świetnie sprawuje się na mokrej, jak i oblodzonej powierzchni. Polecam wszystkim.
Opinia użytkownika: Dobra opona na każde warunki, jakie można spotkać w zimie. Poza oczywistymi zaletami opony na ten sezon, jest cicha i nie czuje się większego zużycia paliwa. Dobrze trzyma na mokrej nawierzchni, a błoto pośniegowe nie wyprowadza auta z trakcji. Polecam!
Opinia użytkownika: Opony bardzo dobre
Opinia użytkownika: Super oponki, polecam.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia.
Opinia użytkownika: Opony trzymają się nawierzchni w każdych warunkach. Polecam!
Opinia użytkownika: Na te ostatnio bardzo zmienne polskie zimy bardzo te opony polecam. Nie zaskakują kierującego.
Opinia użytkownika: Ja już pisałem raz tę opinię. Opony dają radę w każdych warunkach. W tej cenie nie mają konkurencji. Drapią śnieg, błoto i wszystko! Auto jedzie jak po szynach , Polecam!
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia. Dobrze trzymają na śniegu.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone