Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Wszechstronne i cichutkie.
Opinia użytkownika: Kolejne Nokiany w kolejnym aucie i niezmiennie polecam!
Opinia użytkownika: Na wyjeździe w górach cała ekipa miała nowe opony w swoich samochodach, a tylko moje dały radę. To chyba najlepsza rekomendacja.
Opinia użytkownika: Gumki rewela! Zabezpieczają jak żadne inne. A do tego ładnie pachną 😀
Opinia użytkownika: Ciche, bezproblemowe
Opinia użytkownika: Wszystko dobrze jak najlepiej wydane pieniądze
Opinia użytkownika: rewelacja Używam w służbowym i prywatnym aucie, naprawde dają radę:)
Opinia użytkownika: Rewelacyjne opony. Mieszkam na terenie dość pofałdowanym i w zimę widać było że radzą sobie bardzo dobrze w porównaniu do tego jak jeździły inne auta. Dodatkowo jak na zimowki to są dość ciche.
Opinia użytkownika: Bardzo dobra opona. Gorąco polecam.
Opinia użytkownika: Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone