| Charakterystyka |
Ocena |
| wygląd opony |
- |
| poziom hałasu |
- |
| amortyzowanie |
- |
| sucha nawierzchnia |
6,00 |
| mokra nawierzchnia |
6,00 |
| jazda po śniegu i lodzie |
6,00 |
| jazda w błocie pośniegowym |
6,00 |
| opory toczenia |
- |
| ścieralność |
- |
| awaryjność |
- |
- przejechany dystans: 10000 - 15000km
- miejsce użytkowania: -
- styl jazdy: umiarkowany
- pojazd: Peugeot 407 Sedan I 1.6 HDI
- ponowny zakup: Tak
Opinia użytkownika: Opony założyłem na ten sezon, więc przejechałem na nich jakieś 3-4 tys km dopiero ogólnie rzecz biorąc spełniają moje wymagania. Są ciche, trzymają się dobrze nawierzchni. Dobrze się na nich hamuje. Mam je założone na przodzie, z tyłu mam Zetexy zimowe. I dwa, trzy razy mnie pociągało tyłem, przód mnie podratował.. raz straciły przyczepność Nokiany, ale to kwestia prędkości i gołoledzi na zakręcie (skrzyżowaniu), każda opona nie dałaby rady.
Ogólnie polecam każdemu. Na kolejny sezon dokupuję również dwa Nokiany zamiast tych nieszczęsnych Zetexów. Jakość nie do porównania.