Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Bardzo dobra, polecam innym użytkownikom!
Opinia użytkownika: Opony są naprawdę super! Świetnie sobie radzą na śniegu i błocie pośniegowym (a zima tego roku nas nie oszczędzała), auto dobrze trzyma się drogi a na suchej nawierzchni opony nie wyją i buczą co jest dużą zaletą zwłaszcza jeżeli robi się dziennie więcej niż 20 km.
Opinia użytkownika: Dobra alternatywa dla drogich opon. Niska cena i bardzo dobra jakość opony. Polecam każdemu, nawet do auta o sportowym zacięciu
Opinia użytkownika: Polecam
Opinia użytkownika: Opony są ciche, bardzo dobrze sprawdzają się w ciężkich warunkach jazdy.
Opinia użytkownika: Autko stosunkowo cięzkie i opony z "urobkiem" radzą sobie przyzwoicie, lecz w porównaniu do GY, na scenicu nie jest juz tak rewelacyjnie tamten zestaw jak czołg ;) ale niestety G.Y. nie bylo z tym indeksem nośności :(
Opinia użytkownika: Nokiany to jedne z lepszych opon. Dobrze jest kupić od producenta z Finlandi.
Opinia użytkownika: Praktycznie nie było zimy, stąd tylko opinia dot. zachowańia na śniegu na podstawie kilku epizodów
Opinia użytkownika: Znakomite opony, ciche, pewne i jeszcze nie tragicznie drogie.
Opinia użytkownika: Jak za tę cenę oceniam na bardzo dobre.
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone