Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Niezła opona w dobrej cenie, jak dotąd jestem zadowolony z zakupu.
Opinia użytkownika: Super opona za niewielką kasę.
Opinia użytkownika: Opona godna polecenia. Stosunek ceny do jakości rewelacyjny. Oceniam te opony zdecydowanie wyżej niż wielu innych producentów z którymi miałem do czynienia, także tych droższych. Podczas wyjazdów narciarskich w trudnym terenie i śniegu brak jakichkolwiek kłopotów z poruszaniem się.
Opinia użytkownika: Może to dzięki kontroli trakcji, ale oponki się też do tego przykładają. Poślizgi eliminowane są natychmiastowo, nawet wchodzenie w ostry zakręt bez problemu. Wcześniej jeździłem na zjechanych GoodYearach. Nokiany są lepsze.
Opinia użytkownika: Generalnie prawie same plusy. Za sensowne pieniądze bardzo dobra opona. Finowie wiedzą jak robić opony na zimę! Polecam!
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony, świetnie zachowują się w trudnych zimowych warunkach.
Opinia użytkownika: Opona warta swojej ceny. Polecam.
Opinia użytkownika: Użytkowana dopiero 1 sezon i niedawno spadł śnieg, zobaczymy co dalej.
Opinia użytkownika: suma parametrów - OK
Opinia użytkownika: Super opony w niskiej cenie. Świetnie się na nich jeździ. Jeśli miałbym kupić jeszcze raz opony napewno dokonał bym tego samego wyboru. Polecam
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone