Ocena łączna:
Opinia użytkownika: Kupiłem opony po dość dobrej cenie i uważam, że to były dobrze zainwestowene pieniądze. Następnym razem też będzie Nokien.
Opinia użytkownika: Opony godne polecenia! Stosunek jakość / cena = super!
Opinia użytkownika: Bardzo przyzwoita opona za rozsądne pieniądze
Opinia użytkownika: Ciche, komfortowe opony. Dobrze zachowują się w każdych warunkach. Polecam
Opinia użytkownika: Polecam wszystkim uzytkownikom.
Opinia użytkownika: dobre opony zimowe, przy wyższych temperaturach dosyć miękkie
Opinia użytkownika: Opona dobrej klasy, nie można zupełnie na nic narzekać
Opinia użytkownika: Bardzo dobre opony. Cena bardzo dobra i jakość idzie z nią w parze. Polecam wszystkim. Na chwilę obecną w tej cenie nie widzę lepszych opon.
Opinia użytkownika: opony mam pierwszy sezon, ale polecam
Opinia użytkownika: Dobre opony za rozsadna cene
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisów zawartych w Zasadach korzystania z serwisu oraz Polityce prywatności.
Copyright © 1999-2021 Opony.com Wszystkie prawa zastrzeżone