Opinia użytkownika: Był to pierwszy nowy komplet opon, wraz z autem dostalem Hankooki i-cept evo = tragedia.
Podobno opony tej marki produkowane były wcześniej w Finlandii, teraz jest to Rosja. W zimowych warunkach spisują sie bardzo dobrze, nie ma co porownywać Hankookow, które po 3 latach były twarde jak skała (rocznik sprawdzony po DOT-cie) Gdy jest ciepło może troche za miekkie na śnieg idealne, w długie szybkie trasy jak najbardziej. Minusem było to że po wyważeniu potrzebują troche czasu do ułożenia i w moim przypadku potrzebne było ponowne wyważenie po przejechaniu okolo 2000 km gdyż występowało bicie na kierownicy przy hamowaniu oraz lekko wyczuwalne drgania karoserii. Nie stwierdziłem dużego zuzycia bieżnika, może dlatego że zima była w tym roku dosyć krótka :) Dla osób lubiących szybką i agresywna jazdę polecam z większym indeksem prędkości.