Opinia użytkownika: Polecam opony ze względu na ich właściwości jezdne. Trzymają się bardzo dobrze na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Hałas który generują jest do zniesienia, ale nie przejmowałem się tym, ponieważ moje auto jest słabo wygłuszone. Jedynie do trwałości opon mógłbym się doczepić, ponieważ przy umiarkowanym stylu jazdy po 3 miesiącach bieznika ubyło o 3mm.