Opinia użytkownika: Opony bardzo ciche w porównaniu z Dębicą, na suchym dobrze trzymają, są trwałe (dużo niższe zużycie bieżnika niż w przypadku Dębicy przy podobnym przebiegu). Odnoszę wrażenie, że trochę gorzej sobie radzą na mokrej nawierzchni (koła buksują na asfalcie przy dodaniu gazu na drugim przełożeniu czego wcześniej nie miałem a samochód ma jedynie 80 KM). Ogólnie polecam.